Primavera Jastrzębia Góra jest jednym z najszybciej i najlepiej rozwijających się obiektów nie tylko nad polskim morzem, ale na przestrzeni kraju w ogóle. Po dużych inwestycjach obejmujących między innymi zwiększeniem ilości oraz podwyższenie standardu pokoi, powiększenie Centrum SPA & Wellness, wybudowanie Parku Wodnego i Strefy Saun oraz przygotowaniu kilku dobrze wyposażonych, wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, nadszedł czas na zbudowanie od podstaw nowoczesnego Centrum Konferencyjnego o łącznej powierzchni 1000m kwadratowych.

W nowo powstałym skrzydle została zaprojektowana również odnowiona sala restauracyjna, gdzie podczas przerwy obiadowej uczestnicy konferencji będą mogli cieszyć się bogatą i różnorodną ofertą dań kuchni Primavera Jastrzębia Góra.

Bardzo ważnym elementem biznesowej oferty naszego obiektu pozostanie lista możliwości spędzenia wolnego czasu po konferencji. Wśród atrakcji dla Gości z pewnością można wymienić Park Wodny z basenami rekreacyjnymi i jacuzzi, Świat Saun, Centrum SPA & Wellness, lobby bar – idealne miejsce do oglądania wydarzeń sportowych na ekranach telewizorów oraz kawiarnię, gdzie niejednokrotnie organizowane są kameralne koncerty muzyczne na żywo, a karta alkoholi należy do najbogatszych w Jastrzębiej Górze. Nie sposób w tym miejscu pominąć tak istotną cechę, jak bezpośrednie sąsiedztwo morza Bałtyckiego, oddalonego od drzwi Primavera Jastrzębia góra o jedyne 100m.

Nowe inwestycje to nowe możliwości, które już od czerwca znacząco poszerzą atrakcyjną ofertę biznesową Primavera Jastrzębia Góra. Już dziś warto zaplanować przetestowanie nowej infrastruktury konferencyjnej nad polskim morzem!