INTEGRACJA DZIENNA

PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA (PRZYKŁADOWY PROGRAM)

Uczestnicy Imprezy połączeni w 6 zespołów wezmą udział w Podróży Dookoła Świata. Każda Drużyna na swojej trasie napotka 6 stacji symbolizujących odmienne kultury bądź zwyczaje. Na każdym z punktów odbędą się zajęcia warsztatowe pełne wspólnej zabawy i integracji!

REAKCJA ŁAŃCUCHOWA (PRZYKŁADOWY PROGRAM)

Gwarantujemy że w tym projekcie zaangażowanie uczestników w końcowy efekt będzie ogromne. Waszym zadaniem będzie zbudowanie jednej wielkiej konstrukcji przyczynowo – skutkowej.

INTEGRACJA NA PLAŻY (PRZYKŁADOWY PROGRAM)

Bliskość morza i plaży należy dobrze wykorzystać! Przygotujemy dla Państwa szereg atrakcji, dla których bazą będzie plaża nieopodal Hotelu Zdrojowego w Jastarni! Uczestnicy połączeni kilka zepołów wezmą udział w kilkunastu konkurencjach integracyjnych. Zapraszamy!

GPS TREKKING (PRZYKŁADOWY PROGRAM)

Uczestnicy Imprezy wezmą udział w integracji w okolicach Hotelu. Grupa zostanie połączona w kilka drużyn, które podczas zabawy w terenie będą rywalizować o końcowe zwycięstwo.

REJSY EKSKLUZYWNYMI ŁODZIAMI MOTOROWYMI

RIB Nautica 29 RIB NAUTICA 29 – jest to flagowa jednostka z amerykańskiej stoczni NAUTICA. RIB IDEA 2000 IDEA 2000 – to koncepcja połączenia przyjemności użytkowania łodzi luksusowej o małej wadze i łatwości manipulowania łodzi hybrydowej.

SKUTER WODNY

YAMAHA SJ 700 freestyle Superlekka konstrukcja, niewiarygodne przyspieszenie, doskonała zdolność wchodzenia w ciasny skręt i ogromne rezerwy mocy, zapewnione dzięki płynnemu i wszechstronnemu, stworzonemu z myślą o wyścigach, 2-suwowemu silnikowi.

ROZGRYWKI PAINTBALL

Rozgrywki drużynowe paintball – Połącz szachy i zabawę w policjantów i złodziei, pomyśl, że jesteś komandosem, dodaj szczyptę adrenaliny i dobrego humoru – i już masz receptę na wyśmienitą zabawę i emocje, których nigdy nie zapomnisz !!!

MEGA ARENA SPEEDBALLOWA/PAINTBALLOWA

Jest to wielka hala Speedballowa /paintballowa (ponad 450 metrów kwadratowych); Jej gigantyczne rozmiary i niepowtarzalny wygląd nie pozwolą nikomu przejść obok niej obojętnie

HOLOWANIE ZA ŁODZIĄ MOTOROWĄ

Wakeboardz, Narty wodne, Mononarta, Kneboard, Wakeskate

OLIMPIADA NA WESOŁO! (PRZYKŁADOWY PROGRAM)

Zapraszamy do wzięcia udziału w fantastycznej zabawie, podczas której przeniesiemy się na arenę olimpijskich zmagań. Podczas wielu zabaw wyłonimy najlepsze zespoły i najwaleczniejszych zawodników!

QUADY

Profesjonalne Quady – wszędołazy, ATV, czterokołowce to wszystko określenie tej samej maszyny niezwykle sprawnej w terenie Limuzyna terenowa – HUMMER H2 – Kanciaste kształty, hektolitry chromu, wielkie felgi oraz potężne, mruczące silniki w układzie widlastym. Segway X2 Adventure SEGWAY X2 ADVENTURE jest to druga generacja tego wyprzedzającego swoje czasy urządzenia.